Po polsku

Kancelaria Prawna The Medrala Law Firm PLLC jest kancelarią z siedzibą w Las Vegas, świadczącą kompleksowe usługi prawne w Nevadzie oraz Kalifornii, ze szczególną koncentracją na obszarze miast Las Vegas, Reno, Los Angeles, San Diego oraz San Francisco. 

Klientami naszej firmy są zarówno podmioty instytucjonalne oraz gospodarcze, jak i klienci indywidualni. 

Zakres świadczonej przez kancelarię pomocy prawnej obejmuje przede wszystkim sprawy z zakresu prawa odszkodowań i zobowiązań (zarówno umownych jak i deliktowych ang. torts), wypadków komunikacyjnych, szkody na osobie, prawa gospodarczego, prawa rzeczowego i prawa pracy. Dodatkowo nasza sieć profesjonalnych kontaktów w obu stanach może zapewnić Państwu rzetelną obsługę w niemal każdej dziedzinie prawa.

Założycielem firmy jest Jakub P. Medrala, polski adwokat pracujący w Las Vegas oraz Los Angeles, urodzony w Krakowie. Mecenas Medrala posiada wszechstronne wykształcenie prawnicze zdobyte zarówno w Polsce, na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (Magister Prawa), jak i w Stanach Zjednoczonych, na William S. Boyd School of Law (Juris Doctor). Mecenas Medrala posiada również tytuł Master of Business Administration (MBA) zdobyty na University of Nevada, Las Vegas. 

Mecenas Medrala jest uznanym ekspertem w dziedzinie prawa cywilnego i zdobywcą wielu prestiżowych nagród w swojej dziedzinie. Mecenas Medrala jest również sędzią sądu arbitrażowego działającego przy Eight Judicial District Court, Nevada.

The Medrala Law Firm PLLC jest jedyną polskojęzyczną kancelaria prawną w Nevadzie oraz najbardziej wszechstronną polskojęzyczną kancelarią działającą w Kalifornii.

Have any question?

Let our expert attorneys work for you to give you the best legal counseling possible.
In need of legal advice? Contact our experienced staff today.

We are committed to legal excellence and the utmost satisfaction of our clients.

702.475.8884
FAX: 702.938.8625

required

required


required
© 2020 The Medrala Law Firm, PLLC. All Rights Reserved.
design & code